Jaunumi

 
12.01.2015.
Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē parlamentārās dimensijas pasākumu norisē savu atbalstu sniegs 19 brīvprātīgie, kuriem tiks uzticēti gan organizatoriski, gan arī praktiski darbi.

Vairāk

 
08.01.2015.
Lai pārrunātu Latvijas prezidentūras prioritātes un veicinātu sociālo partneru, nevalstisko organizāciju un sabiedrības dialogu ar Eiropas Komisiju (EK), ceturtdien, 8.janvārī, tradicionālajā vizītē prezidējošajā valstī ieradās Eiropas Komisijas komisāru kolēģija. Komisāri tikās ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci un Latvijas parlamentāriešiem.

Vairāk

07.01.2015.
Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece ceturtdien, 8.janvārī, Latvijas parlamentā tiksies ar kaimiņvalstu Lietuvas un Igaunijas spīkeriem.

Vairāk

06.01.2015.
Lai pārrunātu Latvijas prezidentūras prioritātes un veicinātu sociālo partneru, nevalstisko organizāciju un sabiedrības dialogu ar Eiropas Komisiju (EK), ceturtdien, 8.janvārī, tradicionālajā vizītē prezidējošajā valstī ieradīsies Eiropas Komisijas komisāru kolēģija. Komisāri tiksies ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci un Latvijas parlamentāriešiem. Saeimas namā viesiem paredzēta arī kopīga fotografēšanās. 

Vairāk

19.12.2014.
Saeima izveidojusi mājaslapu, kurā pieejama informācija par Latvijas parlamenta rīkotajiem pasākumiem prezidentūras laikā – www.parleu2015.lv. Mājaslapa būs praktisks rīks, kas ļaus tikšanās dalībniekiem reģistrēties dalībai pasākumos un iegūt praktisku informāciju par pasākumu saturu un to norisi. 

Vairāk

04.12.2014.
„Latvijas darbs, uzņemoties prezidentūras Eiropas Savienības Padomē pienākumus, ritēs uz būtisku Eiropas Savienības institucionālo pārmaiņu fona – šis ir jauns sākums daudziem no mums. Tāpēc esmu gandarīta par jau patlaban aktīvo dialogu starp jaunievēlētajām Latvijas un Eiropas Savienības institūciju amatpersonām.” To Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uzsvēra, ceturtdien, 4.decembrī, Latvijas parlamentā tiekoties ar Eiropas Parlamenta (EP) Priekšsēdētāju konferences delegāciju. Tikšanās laikā Latvijas parlamentu pārstāvēja arī Saeimas frakciju pārstāvji, kā arī Ārlietu komisijas un Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāji.

Vairāk

Parlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensija
12345678