Jaunumi

 
02.02.2015.
„Vēsturiskie notikumi ir pierādījuši, ka drošību veicina dialogs, nevis mūru celšana. Apliecinājums tam ir Austrumu partnerība, kas ir Eiropas Savienības ārējo attiecību prioritāte, un tai veltītajam samitam Rīgā jābūt spēcīgam un atkārtotam signālam par Eiropas valstu ilgtermiņa atbalstu partnerībai ar Eiropas Savienības austrumu kaimiņiem.” To uzvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece pirmdien, 2.februārī, Saeimas namā uzrunājot par Eiropas jautājumiem atbildīgos Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentāriešus. 

Vairāk

 
02.02.2015.
Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentu Savienības un Eiropas lietu komiteju konferences (COSAC) priekšsēdētāju sanāksmes dalībnieki, paužot nopietnas bažas par neseno militārā konflikta saasināšanos Austrumukrainā, pirmdien, 2.februārī, pieņēma kopīgu paziņojumu par situāciju Ukrainā.

Vairāk

 
30.01.2015.
Pirmdien, 2.februārī, Saeimā Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentu Savienības un Eiropas lietu komiteju konferences (COSAC) priekšsēdētāju sanāksmes ietvaros notiks preses konference par Austrumu partnerību un situāciju Ukrainā.

Vairāk

 
30.01.2015.
Pirmdien, 2.februārī, Saeimā notiks Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentu Savienības un Eiropas lietu komiteju konferences (COSAC) priekšsēdētāju sanāksme. Tas ir viens no sešiem Saeimas rīkotajiem pasākumiem Latvijas prezidentūras ES Padomē ietvaros.

Vairāk

 
23.01.2015.
Mūzikas ieraksti ar latviešu dziesmām un pašmāju uzņēmumos darinātas rotas, pagatavoti saldumi, dzērieni un dizaina priekšmeti ― šādus Latvijas suvenīrus saņems Saeimas viesi, kuri šajā pusgadā ieradīsies Rīgā uz parlamentārajām konferencēm.

Vairāk

Parlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensija
12345678