Jaunumi

 
23.02.2015.
Par ikvienas sabiedrības briedumu liecina tas, kā tā izturas pret saviem sociāli vismazāk aizsargātajiem locekļiem. Eiropas Savienības dalībvalstīm ir jārod jauni un efektīvi veidi, kā sociāli neaizsargātos sabiedrības locekļus iesaistīt sabiedriskajās aktivitātēs un darba dzīvē. To Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uzsvēra, pirmdien, 23.februārī, Saeimas namā uzrunājot parlamentāriešus no visu Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentiem, kas ikdienā strādā ar sociālajiem jautājumiem.

Vairāk

 
20.02.2015.
Pirmdien, 23.februārī, Saeimā pulcēsies Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentu nodarbinātības un sociālo lietu komisiju vadītāji. Tas ir viens no sešiem Saeimas rīkotajiem pasākumiem Latvijas prezidentūras ES Padomē ietvaros.

Vairāk

 
04.02.2015.
Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm un institūcijām jārod ilgtspējīgi risinājumi problēmām, ar kurām patlaban saskaras Eiropas ekonomika. To trešdien, 4.februārī, Eiropas Parlamentā (EP) notiekošajā augsta līmeņa konferencē par Eiropas ekonomiskās pārvaldības izaicinājumiem, vadot ES parlamentāriešu diskusijas, uzsvēra Saeimas komisiju vadītāji. 

Vairāk

 
04.02.2015.
Eiropas Savienības (ES) ekonomikas politikas virsmērķis ir labklājība ikvienam sabiedrības loceklim, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, trešdien, 4.februārī, Briselē atklājot Saeimas un Eiropas Parlamenta (EP) rīkoto konferenci par ES ekonomisko pārvaldību. 

Vairāk

 
03.02.2015.
Saeima kā Eiropas Savienības (ES) prezidējošās valsts parlaments sadarbībā ar Eiropas Parlamentu (EP) trešdien, 4.februārī, Briselē organizē konferenci, kas veltīta Eiropas ekonomiskās pārvaldības un monetārās savienības aktualitātēm un izaicinājumiem.

Vairāk

 
02.02.2015.
„Traģiskie notikumi izdevuma „Charlie Hebdo” redakcijā Parīzē un atjaunotā vardarbība Ukrainas austrumos līdztekus uzbrukumiem civiliedzīvotājiem Mariupolē ir skaudrs atgādinājums par daudzveidīgajiem izaicinājumiem, ar kuriem saskaras Eiropa. Tie vērš uzmanību uz nenoteiktību un faktu – mums ir jābūt gataviem jebkam.” To pirmdien, 2.februārī, uzsvēra Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Lolita Čigāne, Saeimas namā uzrunājot par Eiropas jautājumiem atbildīgos Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentāriešus.

Vairāk

Parlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensija
12345678