Jaunumi

 
05.03.2015.
„Eiropas Savienība ir globāla lielvara, to uzsvērusi arī augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos Federika Mogerīni. Tomēr, lai Eiropas Savienība būtu patiešām nozīmīgs spēlētājs pasaules arēnā, tai jāraugās visos virzienos, jo mums ir kaimiņi it visur – gan ziemeļos un dienvidos, gan arī austrumos un rietumos.” To Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Ēriks Kalniņš uzsvēra, ceturtdien, 5.martā, Rīgā atklājot augsta līmeņa ārpolitikas un drošības konferenci. 

Vairāk

 
05.03.2015.
„Eiropa aizvadītā gada laikā ir atskurbusi. Salīdzinoši īsā laika periodā starptautiskā sabiedrība ir apzinājusies, ka atsevišķas starptautiskās vienošanās patiesībā nav spēkā, kā tas notika ar 1994.gadā parakstīto Budapeštas memorandu, kas cita starpā garantē Ukrainas teritoriālo integritāti. Eiropas robežu neaizskaramība ir pārkāpta. Mūsu vērtībām ir mests izaicinājums.” To Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uzsvēra ceturtdien, 5.martā, Rīgā atklājot augsta līmeņa ārpolitikas un drošības konferenci. 

Vairāk

 
02.03.2015.
Ceturtdien, 5.martā, Saeimas rīkotās augsta līmeņa ārpolitikas konferences ietvaros notiks preses konference par nepieciešamajām izmaiņām Eiropas Savienības (ES) ārpolitikā un drošības politikā un nākotnes izaicinājumiem attiecībās ar Krieviju. Tāpat žurnālistiem būs iespēja doorstep brīfingā sastapt ES augsto pārstāvi Federiku Mogerīni.

Vairāk

 
02.03.2015.
Saeimas rīkotā ārpolitikas un drošības konferencē pulcēsies starptautiska līmeņa ārlietu eksperti. Šī starpparlamentārā konference par kopējo ārpolitiku un drošības politiku, kā arī kopējo drošības un aizsardzības politiku, kas Rīgā notiks 5. un 6.martā, ir viens no sešiem Saeimas rīkotajiem pasākumiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē ietvaros.

Vairāk

 
25.02.2015.
5. un 6.martā Rīgā Saeimas rīkotā ārpolitikas konferencē pulcēsies teju 300 Eiropas Savienības (ES) parlamentārieši, augstas ES un NATO amatpersonas, kā arī starptautiska līmeņa ārlietu eksperti. Šī starpparlamentārā konference par kopējo ārpolitiku un drošības politiku, kā arī kopējo drošības un aizsardzības politiku ir viens no sešiem Saeimas rīkotajiem pasākumiem Latvijas prezidentūras ES Padomē ietvaros.

Vairāk

 
23.02.2015.
Profesionāla un efektīva sociālo un nodarbinātības problēmu risināšana ir veids, kā atgūt krīzes laikā iedragāto Eiropas pilsoņu uzticību, uzsvēra Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča, pirmdien, 23.februārī, Saeimas namā uzrunājot kolēģus no visu Eiropas Savienības dalībvalstu parlamentiem. Latvijas prezidentūras ES Padomē ietvaros Saeimā šodien pulcējušies ES dalībvalstu parlamentu nodarbinātības un sociālo lietu komisiju vadītāji.

Vairāk

Parlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensija
12345678