Jaunumi

 
06.05.2015.
Par godu Latvijas neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece kopā ar Eiropas Parlamenta viceprezidenti Mereidu Makginesu (Mairead Mc Guinness) trešdien, 6.maijā, Eiropas Parlamentā Briselē atklāja fotogrāfiju izstādi „25 mirkļi…”, kurā atainoti spilgtākie notikumi Latvijā no neatkarības atjaunošanas līdz prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē.

Vairāk

05.05.2015.
Trešdien, 6.maijā, Eiropas Parlamentā Briselē notiks pasākumi par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai. Tajos piedalīsies Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, un tos rīko Latvijas parlaments mūsu valsts Eiropas Savienības prezidentūras ietvaros sadarbībā ar Eiropas Parlamentu un ar tā prezidenta Martina Šulca (Martin Schulz) atbalstu.

Vairāk

 
20.04.2015.
„Pamatprincipi, kurus Latvija izvirzījusi savai prezidentūrai, ir iesaistīšanās, izaugsme un ilgtspēja. Manuprāt, tieši šie trīs vārdi visprecīzāk raksturo arī šodienas Ekonomikas un digitālo lietu komisiju priekšsēdētāju sanāksmes būtību,” uzsvēra Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze pirmdien, 20.aprīlī, Saeimas namā atklājot Eiropas Savienības (ES) parlamentāriešu konferenci par aktuālajiem digitālās ekonomikas jautājumiem.

Vairāk

 
20.04.2015.
Digitālā ekonomika sniedz nozīmīgu labumu tieši mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kuri veido dalībvalstu ekonomikas mugurkaulu, kā arī patērētājiem, kuri izmanto un rada pieprasījumu pēc digitālajiem risinājumiem. To uzsvēra Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Romāns Naudiņš pirmdien, 20.aprīlī, Saeimas namā uzrunājot kolēģus no visu Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentiem.

Vairāk

 
17.04.2015.
Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentārieši pirmdien, 20.aprīlī, pulcēsies Saeimas namā, lai diskutētu par aktuālajiem digitālās ekonomikas jautājumiem. Sanāksmes darba kārtībā būs tādas tēmas kā lielo datu un mākoņdatošanas iespējas, privātums un drošība kibertelpā, kā arī izglītība un nodarbinātība digitālajā ekonomikā. Ekonomikas un digitālo lietu komisiju vadītāju sanāksme būs piektais Saeimas kā ES prezidējošās valsts parlamenta rīkotais pasākums.

Vairāk

 
05.03.2015.
Eiropas Savienībai (ES) un NATO ir ciešāk jāsadarbojas aizsardzības spēju plānošanā un militārajās mācībās, jo divdesmit divas no Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ir arī NATO dalībvalstis, un līdz ar to šīm valstīm ir viens aizsardzības resursu kopums abu organizāciju militāro mērķu sasniegšanai. To ceturtdien, 5.martā, Saeimas Aizsardzības komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis uzsvēra, Latvijas parlamenta rīkotajā ārpolitikas un drošības konferencē atklājot sesiju par ES un NATO labāku sadarbību no jauno drošības izaicinājumu skatupunkta. 

Vairāk

Parlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensija
12345678