Jaunumi

 
01.06.2015.
Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības (ES) Padomē mestie izaicinājumi, tostarp Kremļa agresija Ukrainā un bēgļu krīze Vidusjūrā, pārbauda ES vienotību. Tādēļ mums šajā pusgadā ir nācies reaģēt strauji. Mums un Eiropai kopumā ir bijis jāspēj rast ātru atbildi arī uz tādiem pārbaudījumiem kā terorakti Parīzē, Beļģijā un Kopenhāgenā, kā arī saistībā ar Kremļa agresiju Ukrainā. To Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uzsvēra, pirmdien, 1.jūnijā, uzrunājot klātesošos ES dalībvalstu parlamentu Eiropas lietu komisiju konferences (COSAC) plenārsēdē, kas 1. un 2.jūnijā notiek Rīgā un kurā pulcējas teju 300 Eiropas Savienības parlamentārieši, tostarp no Eiropas Parlamenta, kā arī augsta līmeņa amatpersonas un Eiropas jautājumu eksperti. 

Vairāk

 
29.05.2015.
Pirmdien, 1.jūnijā, Saeimas rīkotās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentu Eiropas lietu komisiju konferences (COSAC) plenārsēdes ietvaros notiks preses konference par aktualitātēm ES un ASV Transatlantiskās tirdzniecības un investīciju partnerības nolīguma (TTIP) sarunās.

Vairāk

 
25.05.2015.
1. un 2.jūnijā Rīgā Eiropas Savienības dalībvalstu parlamentu Eiropas lietu komisiju konferences (COSAC) plenārsēdē pulcēsies teju 300 Eiropas Savienības (ES) parlamentārieši, tostarp no Eiropas Parlamenta, kā arī augsta līmeņa amatpersonas un Eiropas jautājumu eksperti. Tas ir viens no sešiem Saeimas rīkotajiem pasākumiem Latvijas prezidentūras ES Padomē ietvaros.

Vairāk

15.05.2015.
Eiropas Savienība (ES) un Latīņamerika ir līdzīgi domājoši partneri. Mūs vieno spēcīgs politiskais dialogs, kā ar ciešas vēsturiskās, kultūras un ekonomiskās saites. Partnerība ar Latīņameriku ES ir stratēģiski svarīga. To uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, piektdien, 14.maijā, atklājot Eiropas un Latīņamerikas Parlamentārās asamblejas (EUROLAT) paplašinātā biroja un darba grupas migrācijas jautājumos sanāksmi. 

Vairāk

14.05.2015.
Piektdien, 15.maijā, Saeimas nama Sarkanajā zālē notiks Eiropas un Latīņamerikas Parlamentārās asamblejas (EUROLAT) paplašinātā biroja un darba grupas migrācijas jautājumos sanāksme. To atklās Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Vairāk

06.05.2015.
„Pateicoties tautas drosmei un mūsu sabiedroto atbalstam, Latvija pirms divdesmit pieciem gadiem spēra vienu no nozīmīgākajiem soļiem mūsu valsts vēsturē – atguva neatkarību un vietu Eiropas valstu kartē. Šodien par to saku paldies ne vien Latvijas ļaudīm, bet arī visai Eiropai, un Eiropas Parlaments ir piemērota vieta šai pateicībai.” To Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uzsvēra, trešdien, 6.maijā, Eiropas Parlamentā Briselē atklājot svinīgu pasākumu par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai.

Vairāk

Parlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensijaParlamentārā dimensija
12345678